مشاوره بازرگانی

مشاوره بازرگانی

بازرگانان و تجار برای واردات و صادرات کالاهای خود به صورت تخصصی و بدون عیب و نقص، نیاز به مشاوره بازرگانی دارند. گستردگی فعالیت‌های تجاری باعث شده که بازرگانان نتوانند در تمامی زمینه‌ها تخصص کسب کنند و همین امر، احتمال خطا را افزایش می‌دهد.

امروزه تحریم‌های اعمال شده علیه ایران نیز نقش مشاوره بازرگانی را پررنگ‌تر کرده و شرکت‌های تجاری بیش از پیش به اطلاعات بازرگانی و دانستن قوانین مربوطه نیازمند هستند.

مشاوره بازرگانی، مجموعه‌ای از راهنمایی‌های مشاورین متخصص است که به منظور تسهیل فعالیت‌های تجاری به بازرگانان ارائه می‌شود. مشاوره بازرگانی، آگاهی و دانش تجار را بیشتر کرده و به آن‌ها کمک می‌کند تا به سودهای کلان اقتصادی دست یابند.

مشاوران شرکت خدمات بازرگانی آموت، افرادی تحصیل کرده و آشنا به اقتصاد هستند که با دانش و تجربه خود به بازرگانان در زمینه‌های گوناگون تجاری کمک شایانی می‌کنند.

مشاوران آموت در ابتدا اهداف شرکت تجاری مورد نظر را از تجار می‌پرسند و برای آن‌ها برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت اقتصادی را تدوین و نقش شگرفی در بهبود و ارتقاء روابط تجاری ایفا می‌کنند.

اگر برای مشاوره بازرگانی، نیاز به مشاوره یا قصد همکاری با شرکتی تخصصی و فعال را دارید،‌ کافیست با یکی از این شماره ها تماس بگیرید:

  • 0915 021 0009
  • 0912 071 7563

به راحتی استعلام قیمت بگیرید