درباره ما

درباره ما

شرکت خدمات بازرگانی آموت، زیر مجموعه هلدینگ آموت، فعالیت خود را در سال 2008 آغاز نمود.

آموت علاوه بر ایران در امارات، چین، آلمان و آفریقای جنوبی نیز دارای دفتر و نمایندگی رسمی است و با به کارگیری پرسنل خلاق، زبده و با تجربه، موفق به تجارت گسترده در سطح بین الملل شده است.تخصص آموت، ارائه خدمات واردات و صادرات، حمل و نقل بین المللی (دریایی، زمینی و هوایی)، انبارداری و ترخیص کالا با سرعت و دقت بالا در حداقل زمان ممکن است.

چشم انداز آموت، ساده سازی و گسترش تجارت ایران با سایر کشورها و ایفای نقشی کارآمد در جهت رونق صنایع کشور است؛ در همین راستا پرسنل شرکت، تمام توان و تخصص خود را به کار گرفته‌‌ و خوشبختانه موفق شدند سهم عمده‌ای از بازار را از آن خود کنند.

مشاوران شرکت خدمات بازرگانی آموت، افرادی تحصیل کرده و آشنا به اقتصاد هستند که با دانش و تجربه خود در زمینه های گوناگون تجاری به بازرگانان کمک شایانی می‌کنند.

وجه تمایز ما با دیگر رقبا، عشق و علاقه ما به حرفه‌مان است. ما هر روز با هم‌فکری هم به دنبال بهترین راه‌ها برای رهایی از چالش‌های موجود در مسیر هر یک از خدمات بازرگانی هستیم.

به روش انتخابی خود با ما در ارتباط باشید.

راه‌های ارتباطی با ما:

شبکه‌های اجتماعی:

نشانی دفتر مرکزی: مشهد- باهنر10- پلاک 2/1- واحد 3

نشانی دفتر تهران: تهران-خیابان بهشتی- بعد از تقاطع بهشتی و سهروردی- خیابان کاووسی فر - کوچه نکیسا- پلاک3 - واحد 3

نشانی دفتر آفریقا:

Johannesburg, South Africa

Address: Truesense Project, First Floor, Image lifestyle function venue, 85b Mint Road, Fordsburg, Johannesburg 2092, South Africa

WhatsApp: +27726121139

نشانی دفتر آلمان:

Lentersweg 36, Hamburg

اگر نیاز به مشاوره یا قصد همکاری با شرکتی تخصصی و فعال را دارید، کافیست با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید:

  • 0915 021 0009
  • 0912 071 7563

به راحتی استعلام قیمت بگیرید