واردات کالا

واردات کالا

از گذشته تا به امروز، اصلی‌ترین راه تامین نیازهای هر یک از جوامع، واردات کالا از کشورهای مختلف بوده است. تولید برخی کالاها در جوامعی که شرایط مناسب تولید آن‌ها را ندارند، هزینه‌های هنگفتی به بار خواهد آورد و عدم تامین آن‌ها نیز دولت را با مشکلات جدی روبرو خواهد کرد، همین امر اهمیت واردات کالا را دوچندان کرده است.
واردات کالا یک فعالیت تجاری در سطح بین الملل است که اگر با شناخت کامل قوانین مربوطه انجام گیرد، بسیار پر سود خواهد بود. برای واردات کالا به ایران باید شناخت مناسبی از بازار ایران، قوانین واردات و ترخیص کالا در کشورمان و همچنین قوانین صادراتی کشورهای مدنظر داشت؛ در غیر این صورت وارد کنندگان با مشکلات جبران ناپذیری مواجه خواهند شد.

شرکت خدمات بازرگانی آموت

با سال‌ها تجربه عملی و شناخت کامل قوانین مربوطه، قادر به ارائه‌ی تمامی خدمات مربوط به واردات کالا است، بنابراین برای جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مالی در این زمینه می‌توانید از متخصصان ما کمک بگیرید و خطرات احتمالی و هزینه‌ها را به حداقل برسانید. آموت، قادر به واردات کالا از کشورهای مختلف نظیر هندوستان، چین، روسیه، ترکیه و کشورهای آفریقایی است.

0 تا 100 واردات کالا با آموت:

  • کارشناسان آموت در وهله اول، برنامه ریزی دقیقی از مراحل انجام کار تهیه کرده و در اختیار واردکننده عزیز قرار می‌دهند. در صورت پذیرش روال کار توسط وارد کننده، شرکت آموت وارد مرحله اخذ پروفرما و سپس نوشتن قرارداد و نهایی کردن آن می‌شود.

  • تمامی مراحل پرداخت براساس شیوه‌ی توافق شده (T/T یا LC) انجام می‌شود.

  • بعد از آن هماهنگی‌های لازم با شرکت‌های حمل و نقل هوایی، دریایی، زمینی یا ریلی به سرعت انجام شده تا محموله با روشی مقرون به صرفه و اقتصادی به کشور وارد شود.

  • پس از ورود کالا به کشور، تمامی امور گمرکی با سرعت توسط کارشناسان آموت پیگیری می‌شوند؛ به نحوی که ترخیص کالا از گمرک در کوتاه ترین بازه زمانی ممکن انجام گیرد.

  • پس از ترخیص کالا، حمل آن به انبار خریدار نیز توسط آموت انجام می‌شود تا واردکننده هیچ گونه دغدغه‌ای نداشته باشد.

اگر برای واردات، نیاز به مشاوره یا قصد همکاری با شرکتی تخصصی و فعال را دارید،‌ کافیست با یکی از این شماره ها تماس بگیرید:

  • 0915 021 0009
  • 0912 071 7563

به راحتی استعلام قیمت بگیرید