گمرک بندرعباس

گمرک بندرعباس

بندرعباس به دلیل نزدیکی به خلیج فارس، نقش پررنگی در تجارت داشته و به عنوان یکی از مهم‌ترین بنادر و اسکله‌های کشورمان ایران شناخته می‌شود. دو گمرک شهید رجایی و شهید باهنر در بندر عباس واقع شده‌اند و فعالیت‌های گسترده‌ای در حوزه صادرات و واردات در این دو گمرک انجام می‌گیرد.

گمرک شهید رجایی

گمرک شهید رجایی

گمرک شهید رجایی، واقع در 23 کیلومتری غرب بندرعباس، عنوان بزرگترین گمرک را از لحاظ میزان واردات کالا به خود گرفته است. آمارها حاکی از آن است که 70% واردات در گمرک شهید رجایی، انجام می‌گیرد.
تجهیزات پزشکی، لوازم آرایشی و بهداشتی، اقلام نظامی، لوازم خانگی، خودرو، اسباب بازی، لاستیک، تجهیزات کامپیوتری و الکترونیکی از جمله اقلامی هستند که در گمرک شهید رجایی ترخیص می‌شوند.

شرکت خدمات بازرگانی آموت با حضور ترخیص کاران با تجربه و مسلط به امور گمرکی در گمرک شهید رجایی، آمادگی خود را جهت انجام کلیه امور ترخیص کالا از این گمرک اعلام می‌دارد.

آدرس گمرک شهید رجایی: استان هرمزگان، بندرعباس، مجتمع بندری شهید رجاییکد گمرک شهید رجایی: 50100شماره تلفن گمرک شهید رجایی: 07633514001-9

گمرک شهید باهنر

بندر شهید باهنر نیز رتبه سوم را در میان بنادر صادراتی کشور از آن خود کرده است. این گمرک از قدیمی‌ترین و البته مهم‌ترین گمرکات ایران است.
گمرک شهید باهنر با 12 اسکله به طور عمده در زمینه صادرات، واردات و حمل و نقل بین المللی، فعالیت دارد.
خودرو، لوازم آرایشی و بهداشتی، فرش، تجهیزات نظامی، لوازم خانگی، دوربین، تجهیزات پزشکی و لاستیک، لیست اقلامی است که از گمرک شهید باهنر ترخیص می‌شوند.

شرکت خدمات بازرگانی آموت با سال‌ها تجربه ترخیص کالا و بهره گیری از ترخیص کاران حرفه‌ای مستقر در گمرک شهید باهنر، آماده خدمات رسانی به تجار گرامی است تا کالای خود را در کمترین زمان ممکن، ترخیص کنند.

آدرس گمرک شهید باهنر: استان هرمزگان، بندرعباس، میدان شهید باهنرکد گمرک شهید باهنر: 50200شماره تلفن گمرک شهید باهنر: 07633513293-6
گمرک شهید باهنر

اگر برای ترخیص کالا از گمرک بندرعباس، نیاز به مشاوره یا قصد همکاری با شرکتی تخصصی و فعال را دارید،‌ کافیست با یکی از این شماره ها تماس بگیرید:

  • 0915 021 0009
  • 0912 071 7563

به راحتی استعلام قیمت بگیرید