سایر گمرکات

سایر گمرکات

گمرک آستارا

در گمرک آستارا، واقع در شمال ایران، فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه حمل و نقل زمینی و دریایی صورت می‌گیرد. این گمرک به دلیل قرار گیری در حاشیه رودخانه مرزی آستاراچای، مرز طبیعی و موازی بین ایران و جهوری آذربایجان را تشکیل داده و این دو کشور را به هم متصل کرده است.

آدرس گمرک آستارا: استان گیلان، آستارا، بلوار بسیج، بلوار امام خمینی، خیابان معلم، بین خیابان فارابی و بندرکد گمرک آستارا: 20200
بندر چابهار

بندر چابهار

بندر چابهار به دلیل نزدیکی به آب‌های آزاد، گزینه‌ی بسیار مناسبی برای صادرات کالا به حساب می‌آید و پلی است برای برقراری ارتباط تجار ایرانی با کشورهای پاکستان، افغانستان و هندوستان.

آدرس گمرک بندر چابهار: سیستان و بلوچستان، چابهار، انتهای بلوار شهید ریگی، اداره کل بنادر و دریانوردیکد گمرک چابهار: 55108شماره تلفن گمرک چابهار: 05435312200

بندر امام خمینی

بندر امام خمینی از بنادر جنوبی ایران است که به عنوان قطب مهمی برای صادرات کالا به کشورهای امارات متحده عربی، هندوستان، چین، کره جنوبی و ژاپن شناخته می‌شود. این بندر با 38 اسکله به عنوان یکی از بزرگترین بنادر جنوب ایران شناخته می‌شود. گمرک بندر امام خمینی در بین تجار و بازرگانان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

آدرس گمرک بندر امام خمینی: استان خوزستان، بندر امام خمینی، بلوار توسعه، خیابان بهارکد گمرک بندر امام خمینی: 40400
بندر امام خمینی

شرکت خدمات بازرگانی آموت، جهت سهولت در فرآیند ترخیص کالا و تشریفات گمرکی از ترخیص کاران حرفه‌ای در هر یک از این گمرکات بهره مند شده است. بنابراین اگر قصد ترخیص کالا از هر یک از گمرکات کشور را دارید می‌توانید روی کمک آموت حساب کنید.

تجربه چندین ساله آموت در انجام امور تجاری و بازرگانی و حضور ترخیص کاران حرفه‌ای در گمرکات کشور، باعث شده تا تمامی امور گمرکی از جمله ترخیص کالا با سرعت و کیفیت بالا و کاهش هزینه‌ها صورت گیرد.

اگر برای ترخیص بار از سایر گمرکات، نیاز به مشاوره یا قصد همکاری با شرکتی تخصصی و فعال را دارید،‌ کافیست با یکی از این شماره ها تماس بگیرید:

  • 0915 021 0009
  • 0912 071 7563

به راحتی استعلام قیمت بگیرید