گمرک سرخس

گمرک سرخس

سرخس از نظر موقعیت جغرافیایی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است؛ به طوری که عنوان گذرگاه ارتباطی ایران با کشورهای آسیای میانه را به خود گرفته است. گمرک سرخس، واقع در شهرستان سرخس از اصلی‌ترین نقاط مبادلاتی بین کشورهای ایران و ترکمنستان است. این گمرک همچنین به عنوان کانون مبادلات تجاری بین کشورهای آسیای میانه و کشورهای عضو اکو نیز شناخته می‌شود.
امروزه نام این گمرک در بین 5 گمرک مهم و فعال کشور دیده می‌شود.

گمرک سرخس

سیمان سفید، روغن موتور، روغن صنعتی، ضد یخ، خرما و صابون از جمله اقلامی هستند که در سال‌های اخیر از مسیر گمرک سرخس به مقاصد ازبکستان، ترکمنستان، قزاقستان، تاجیکستان و افغانستان صادر شده‌اند. پنبه، انواع لوبیا، عدس، سبوس گندم، نخود فرنگی، سولفات آمونیوم، کربنات دی سدیم و ابریشم خام، محصولاتی هستند که از طریق گمرک شهید شوشتری سرخس از کشورهای ازبکستان، ترکیه، روسیه، ترکمنستان، اسپانیا، قرقیزستان، قزاقستان و امارات، وارد شده‌اند.

حضور نمایندگان مجرب شرکت خدمات بازرگانی آموت در گمرک سرخس این امکان را فراهم آورده تا فرآیند ترخیص کالا از این گمرک در حداقل زمان ممکن و با کمترین هزینه انجام شود.

آدرس گمرک سرخس: استان خراسان رضوی، شهرستان سرخس، ابتدای ورودی سرخس، اداره گمرک سرخسکد گمرک شهید شوشتری سرخس: 60200شماره تلفن گمرک سرخس: 05134522687  - 05134523450

اگر برای ترخیص بار از گمرک سرخس، نیاز به مشاوره یا قصد همکاری با شرکتی تخصصی و فعال را دارید،‌ کافیست با یکی از این شماره ها تماس بگیرید:

  • 0915 021 0009
  • 0912 071 7563

به راحتی استعلام قیمت بگیرید